12
lat doświadczenia
25
wybudowanych domów
58
wykonanych remontów
15
sprzedanych nieruchomości

O nas

Locus Home specjalizuje się w budowie domów zarówno jedno, jak i wielorodzinnych na działce Klienta do stanu deweloperskiego / pod klucz.

Wykonujemy również inne roboty budowlane związane z fundamentowaniem, remontami oraz zagospodarowaniem terenu wokół budynku, m.in. ogrodzenia, kostkę brukową, roboty ziemne.

Wspólnie z deweloperem MWE DOM budujemy gotowe obiekty mieszkalne na sprzedaż. 

W naszej ofercie znajdą Państwo kosztorys budowlany domów firmy Archon oraz Dobre Domy. Na Państwa życzenie wycenimy także inne projekty oraz pomożemy w wyborze odpowiedniego, dostosowanego do Państwa potrzeb budynku mieszkalnego. Generalną realizację inwestycji zapewnia nasza współpraca z podwykonawcami z branży instalacyjnej (elektryka, gaz, C.O.). Na życzenie Klienta zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z m.in. planem zagospodarowania terenu i pozwoleniem na budowę. Zapewniamy również wszelkie materiały budowlane.

Dotychczas nasza firma zrealizowała wiele projektów dla inwestorów prywatnych, takich jak fundamentowanie, kompleksowa budowa domów od podstaw i ich wykończenia, budowa obiektów developerskich na sprzedaż, generalne remonty kamienic, a także zrealizowała własne inwestycje budowlane w najpiękniejszych miejscach powiatu żywieckiego oraz bielskiego.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra oraz doskonałe zaplecze techniczne zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług w zakresie robót budowlanych.

Wybierając naszą Firmę, mogą być Państwo spokojni o swoją przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu – na wszelkie Państwa pytania z pełnym profesjonalizmem odpowie nasz personel.

Locus Home– budujemy Twoje marzenia!

Chcesz wycenić własny projekt?